NAPRAWA UKŁADÓW SZR nN i SN

Układy SZR mają kluczowe znaczenie dla zachowania niezawodności zasilania odbiorów. W ramach prac serwisowych naprawiamy i parametryzujemy układy samoczynnego załączania rezerwy na poziomie niskiego i średniego napięcia. Korzystając z usług naszej firmy, uzyskasz kompleksową obsługę.

Układy Samoczynnego Załączania Rezerwy - zakres usług firmy Wasztan

Naszym celem jest realizacja projektu i najwyższej jakości usług. Zatrudnieni u nas specjaliści posiadają praktykę i doświadczenie zdobyte podczas licznych kursów w Polsce i Niemczech. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań (w zakresie sterowników PLC i automatyki).

Zaufało nam już wielu Przedsiębiorców, dzięki czemu możemy zaprezentować portfolio realizacji oraz wiele rekomendacji zadowolonych Klientów. Wszystko, to świadczy o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Naprawy układów SZR – przykładowe realizacje

Podczas obecności w branży zrealizowaliśmy już wiele zleceń. Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy dwóch przykładowych napraw układów SZR przeprowadzonych przez naszych specjalistów. Pozwolą Ci one zapoznać się z naszymi metodami działania w zakresie napraw Układów Samoczynnego Załączania Rezerwy

Naprawa układu SZR pomiędzy agregatem prądotwórczym i siecią zewnętrzną (Łódź)

W ramach zadania przeprowadzono:

Zdecyduj się na naprawę swojego układu SZR przeprowadzoną przez specjalistów!

Planując naprawę układów SZR, skorzystaj z usług fachowców. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że prace zostaną wykonane terminowo z należytą jakością i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Wasztan i powierzenia realizacji zlecenia naszym specjalistom!