WYMIANA TRANSFORMATORÓW SN/NN

Można wskazać wiele sytuacji, gdy niezbędna jest wymiana  transformatorów. Najczęściej jest to spowodowane złym stanem zainstalowanych urządzeń, nieodpowiednim ich doborem względem aktualnego obciążenia (jednostki nieobciążone lub przeciążone), bądź potrzebę zwiększenia mocy ze stacji trafo. Firma Wasztan świadczy usługi związane z wymianą transformatorów w całej Polsce. Wykorzystujemy do tego materiały własne lub powierzone. Dostarczamy transformatory nowe oraz regenerowane, aby jak najlepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Wymiana transformatorów – specjalistyczne usługi Wasztan

Firma Wasztan dba o stacje transformatorowe już od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować Klientom szybką i profesjonalną obsługę doświadczonego personelu. Dysponujemy podstawowymi typami i mocami transformatorów oraz mamy dostęp do transformatorów niestandardowych, np. stosowanych w hutnictwie, kopalniach i  trakcji, aby ich wymiana była możliwa niezależnie od okoliczności. W przypadku awarii jesteśmy do Twojej dyspozycji 365 dni w roku 24/h.

Urządzenia podlegające wymianie i wykazujące wartość na życzenie klienta przyjmujemy w rozliczeniu lub poddajemy utylizacji. Szczególną uwagę przywiązujemy do transformatorów z PCB oraz ich właściwego unieszkodliwienia! Dzięki temu wymiana transformatorów jest bezpieczna i opłacalna dla Klientów

Wymiana transformatorów – przykładowe realizacje

Chcesz wiedzieć, jak przebiega wymiana transformatorów? Oto nasze przykładowe realizacje!

1. Transformator olejowy 15/0,42kV 400kVA - Warszawa

W ramach zadania:

Wymiana transformatora została przeprowadzona w ciągu 10 godzin od zlecenia usługi.

Wymiana transformatorów i nie tylko – sprawdź, co możemy zaoferować!

Dbamy o to, by stacje transformatorowe naszych Klientów były utrzymane w dobrym stanie technicznym oraz pracowały bezawaryjnie. Jeżeli zatem zauważysz nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu, zachęcamy do kontaktu – w przypadku nagłych awarii jesteśmy dostępni dla naszych Klientów przez całą dobę. 

Zadzwoń, a sprawdzimy, czy rozwiązaniem problemu będzie wymiana transformatorów, czy potrzebujesz innej usługi!