WYMIANA IZOLATORÓW PRZEPUSTOWYCH 30kV

Dlaczego warto postawić na specjalistów przy wymianie izolatorów przepustowych?

Wybierając naszą firmę do wymiany izolatorów przepustowych możesz liczyć na profesjonalną realizację usługi i wysoką jakość zastosowanych materiałów. W szczególności specjalizujemy się w wymianach izolatorów nietypowych i bardzo starych, np. w hutach, zakładach przemysłowych, podstacjach trakcyjnych i stacjach wieżowych. Posiadamy zaplecze różnego typu nieprodukowanych współcześnie przepustowych izolatorów kompozytowych i porcelanowych, w tym przepusty szynowe ze stanów magazynowych. 

Tworzymy doświadczony zespół, który szybko i skuteczne wdraża rozwiązania, niezbędne dla ciągłości pracy Twojej firmy. Realizujemy wymianę izolatorów przepustowych na poziomie napięć: nN, SN i WN. 

Aby prawidłowo dobrać izolatory przepustowe należy uwzględnić wiele czynników, np.: warunki środowiskowe, wykonanie (wnętrzowe, napowietrzne lub napowietrzno-wnętrzowe), drogę upływu, wytrzymałość na zginanie oraz napięcie znamionowe i prąd roboczy. Współpraca z firmą Wasztan, to gwarancja przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa i wykorzystywania inżynierskiej wiedzy w doborze materiałów.

Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z usługi wymiany izolatorów i profesjonalnej opieki nad Twoim systemem energetycznym i stacjami transformatorowymi! 

W ramach zadania lokalizacji awarii elektroenergetycznej zewnętrznej rozdzielni SN stwierdzono uszkodzenie izolatorów przepustowych.

Naprawa polegała na:

Zdjęcia z realizacji:

Rozdzielnica 30kV z widocznymi izolatorami przepustowymi - sekcja zasilająca.

Rozdzielnica 30kV sekcja odpływowa w kierunku transformatora.

Wypalony styk szyny z prętem izolatora przepustowego.